Strona główna PTFStrona główna PTF
Zarząd Główny
Oddziały PTF
Statut
Publikacje
Spotkania naukowe
XXIX Kongres PTF
Konferencje
Adeptów Fizjologii
Konkursy "Wielka Synapsa"
Nagrody
Użyteczne linki
Kontakt
Pliki

English version


JPP online
Zaproszenie na Sympozjum
Neuroendokrynologia w aspekcie COVID-19
28 maja 2021r.

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na Sympozjum Neuroendokrynologia w aspekcie COVID-19 organizowane przez Polskie Towarzystwo Neuroendokrynologii przy współudziale naukowców ze znamienitych jednostek naukowych.

Po kilkunastu miesiącach zmagań pacjentów, personelu medycznego i społeczeństw na wszystkich kontynentach wyzwaniem i obowiązkiem naukowców jest podjęcie próby oceny wpływu wirusa SARS-CoV-2 na zdrowie, życie, aktywność naukową i zawodową.

Celem Sympozjum jest przedstawienie wielu aspektów neuroendokrynologii związanych z COVID-19, między innymi przyczyn zróżnicowanej odpowiedzi organizmu na obecność wirusa, a także skutków zmian w czynności układów fizjologicznych po ekspozycji i przechorowaniu.

Dzięki dwuczęściowej konstrukcji Sympozjum - sesji wykładowych oraz panelu dyskusyjnego, Uczestnicy będą mieć możliwość czynnego włączenia się w obrady poprzez zadawanie pytań i dyskusję nad wieloma problemami związanymi z COVID-19.

Mam nadzieję, że informacje przedstawione i przedyskutowane podczas Sympozjum będą przydatne dla wszystkich zainteresowanych poznaniem istoty działania wirusa - naukowców, nauczycieli i studentów z wielu ośrodków uniwersyteckich.

Sympozjum odbędzie się za pośrednictwem platformy TEAMS udostępnionej przez Uniwersytet Łódzki, szczegóły rejestracji podane są w załączonych materiałach.

Udział w Sympozjum jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają certyfikaty poświadczające czynny udział w obradach.


Z wyrazami szacunku,

       Prof. dr hab. Krystyna Pierzchała-Koziec
       Prezes Polskiego Towarzystwa NeuroendokrynologiiZałączniki:
| PTF  |  Aktualizacja: 2021-05-10  |